  • GCM3195G2A272GA16J
GCM3195G2A272GA16J
advertisement
Manufacturer No:
GCM3195G2A272GA16J
Manufacturer:
Murata Manufacturing
HK JDW NO:
17537-GCM3195G2A272GA16J
Package:
Datasheet:
Description:
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 2% +Tol, 2% -Tol, X8G, 30ppm/Cel TC, 0.0027uF, Surface Mount, 1206, CHIP, ROHS COMPLIANT