  • GCM2195C1H133GA16D
GCM2195C1H133GA16D
advertisement
Manufacturer No:
GCM2195C1H133GA16D
Manufacturer:
Murata Manufacturing
HK JDW NO:
17537-GCM2195C1H133GA16D
Package:
Datasheet:
Description:
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 2% +Tol, 2% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.013uF, Surface Mount, 0805, CHIP, ROHS COMPLIANT