  • GCM1885C1H301FA16J
GCM1885C1H301FA16J
advertisement
Manufacturer No:
GCM1885C1H301FA16J
Manufacturer:
Murata Manufacturing
HK JDW NO:
17537-GCM1885C1H301FA16J
Package:
Datasheet:
Description:
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 1% +Tol, 1% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0003uF, Surface Mount, 0603, CHIP, ROHS COMPLIANT