  • GCG2195G1H822GA01D
GCG2195G1H822GA01D
advertisement
Manufacturer No:
GCG2195G1H822GA01D
Manufacturer:
Murata Manufacturing
HK JDW NO:
17537-GCG2195G1H822GA01D
Description:
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 2% +Tol, 2% -Tol, X8G, 30ppm/Cel TC, 0.0082uF, Surface Mount, 0805, CHIP, ROHS COMPLIANT