  • GA1812A101GXCAR31G
GA1812A101GXCAR31G
advertisement
Manufacturer No:
GA1812A101GXCAR31G
HK JDW NO:
877-GA1812A101GXCAR31G
Description:
GA 100pF 200V Ceramic Capacitor ±2% C0G NP0 0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm -55°C~150°C Surface Mount, MLCC 1812 (4532 Metric)
Step5Bar-code shipping tag
GA1812A101GXCAR31G
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C
  • Size / Dimension
    0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm
  • Tolerance
    ±2%
  • Voltage - Rated
    200V
  • Capacitance
    100pF
  • Thickness (Max)
    0.086 2.18mm