  • G3NA-240B-UTU AC200-240
G3NA-240B-UTU AC200-240
advertisement
Manufacturer No:
G3NA-240B-UTU AC200-240
HK JDW NO:
607-G3NA-240B-UTU AC200-240
Package:
Hockey Puck
Datasheet:
Description:
SOLID STATE RELAY
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
G3NA-240B-UTU AC200-240
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    2 Weeks
  • Mounting Type
    Chassis Mount
  • Package / Case
    Hockey Puck
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2002
  • Series
    G3NA
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination Style
    Screw Terminal
  • Output Type
    AC, Zero Cross
  • Circuit
    SPST-NO (1 Form A)
  • Voltage - Input
    200V~240VAC
  • Voltage - Load
    19V~264V
  • Load Current
    40A