  • G125-MC20605L4-0300F
G125-MC20605L4-0300F
advertisement
Manufacturer No:
G125-MC20605L4-0300F
HK JDW NO:
322-G125-MC20605L4-0300F
Step5Bar-code shipping tag
G125-MC20605L4-0300F
  • Number of Pins
    6
  • Weight
    2.916996g
    1 (Unlimited)
  • ECCN Code
    EAR99
  • Gender
    Male to Female
  • Voltage - Rated
    450V
  • Pitch
    1.25mm
  • Current Rating
    2A
  • Wire/Cable Gauge
    28 AWG
  • Connector Type A
    Plug
  • Connector Type B
    Socket
  • Length
    300mm