  • G05C33R00FE12
G05C33R00FE12
advertisement
Manufacturer No:
G05C33R00FE12
HK JDW NO:
866-G05C33R00FE12
Datasheet:
G05C33R00FE12
Description:
Through Hole 33Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
G05C33R00FE12
  • Contact Plating
    Tin
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    33Ohm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    5W
  • Diameter
    5.54mm
  • Length
    15.06mm