  • G00512R28FB12
G00512R28FB12
advertisement
Manufacturer No:
G00512R28FB12
HK JDW NO:
866-G00512R28FB12
Datasheet:
G00512R28FB12
Description:
Through Hole 12.28Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
G00512R28FB12
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    12.28Ohm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    4W
  • Diameter
    4.78mm
  • Length
    15.8mm