  • G001R2500HB1280
G001R2500HB1280
advertisement
Manufacturer No:
G001R2500HB1280
HK JDW NO:
866-G001R2500HB1280
Datasheet:
G001R2500HB1280
Description:
Through Hole 250mOhm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
G001R2500HB1280
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    3%
  • Temperature Coefficient
    90 ppm/°C
  • Resistance
    250mOhm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W
  • Diameter
    2.16mm
  • Length
    7.14mm