  • G00193R06AS7380
G00193R06AS7380
advertisement
Manufacturer No:
G00193R06AS7380
HK JDW NO:
866-G00193R06AS7380
Datasheet:
G00193R06AS7380
Description:
Through Hole 93.06Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
G00193R06AS7380
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    0.05%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    93.06Ohm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W
  • Diameter
    2.16mm
  • Length
    7.14mm