  • G00117R80FS7480
G00117R80FS7480
advertisement
Manufacturer No:
G00117R80FS7480
HK JDW NO:
866-G00117R80FS7480
Datasheet:
G00117R80FS7480
Description:
Through Hole 17.8Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
G00117R80FS7480
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    17.8Ohm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W
  • Diameter
    2.16mm
  • Length
    7.14mm