  • FXO-PC736R-133
FXO-PC736R-133
advertisement
Manufacturer No:
FXO-PC736R-133
HK JDW NO:
310-FXO-PC736R-133
Step5Bar-code shipping tag
FXO-PC736R-133
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    133MHz
  • Frequency Stability
    25 ppm
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Max Supply Current
    120mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    7.493mm
  • Width
    5.207mm