  • FXO-PC735-540.8
FXO-PC735-540.8
advertisement
Manufacturer No:
FXO-PC735-540.8
HK JDW NO:
310-FXO-PC735-540.8
Step5Bar-code shipping tag
FXO-PC735-540.8
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    540.8MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Max Supply Current
    120mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    7.493mm
  • Width
    5.207mm
  • Radiation Hardening
    No
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Packaging
    Cut Tape
  • Max Operating Temperature
    70°C