  • FXO-PC735-153.6
FXO-PC735-153.6
advertisement
Manufacturer No:
FXO-PC735-153.6
HK JDW NO:
310-FXO-PC735-153.6
Step5Bar-code shipping tag
FXO-PC735-153.6
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    153.6MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Max Supply Current
    120mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    7.493mm
  • Width
    5.207mm