  • FXO-PC730R-1000
FXO-PC730R-1000
advertisement
Manufacturer No:
FXO-PC730R-1000
HK JDW NO:
310-FXO-PC730R-1000
Step5Bar-code shipping tag
FXO-PC730R-1000
    SMD/SMT
  • Number of Pins
    6
  • Packaging
    Cut Tape
  • JESD-609 Code
    e4
  • Terminal Finish
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    1GHz
  • Frequency Stability
    100 ppm
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Max Supply Current
    120mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    7.493mm
  • Width
    5.207mm