  • FXO-PC725-155.52
FXO-PC725-155.52
advertisement
Manufacturer No:
FXO-PC725-155.52
HK JDW NO:
310-FXO-PC725-155.52
Step5Bar-code shipping tag
FXO-PC725-155.52
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    155.52MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Max Supply Current
    41mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    7.493mm
  • Width
    5.207mm