  • FXO-LC735R-320
FXO-LC735R-320
advertisement
Manufacturer No:
FXO-LC735R-320
HK JDW NO:
310-FXO-LC735R-320
Step5Bar-code shipping tag
FXO-LC735R-320
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    320MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Max Supply Current
    100mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    7.493mm
  • Width
    5.207mm