  • FXO-LC735-133
FXO-LC735-133
advertisement
Manufacturer No:
FXO-LC735-133
HK JDW NO:
310-FXO-LC735-133
Step5Bar-code shipping tag
FXO-LC735-133
    SMD/SMT
  • Number of Pins
    6
  • Packaging
    Cut Tape
  • Number of Terminations
    6
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Subcategory
    Other Oscillators
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    133MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Operating Frequency
    133.333MHz
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Max Supply Current
    100mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    7.493mm
  • Width
    5.207mm