  • FXO-LC730-166
FXO-LC730-166
advertisement
Manufacturer No:
FXO-LC730-166
HK JDW NO:
310-FXO-LC730-166
Step5Bar-code shipping tag
FXO-LC730-166
    SMD/SMT
  • Number of Pins
    6
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    166MHz
  • Frequency Stability
    100 ppm
  • Max Supply Voltage
    5V
  • Min Supply Voltage
    3.3V
  • Max Supply Current
    100mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    7.493mm
  • Width
    5.207mm