  • FXO-LC726-75
FXO-LC726-75
advertisement
Manufacturer No:
FXO-LC726-75
HK JDW NO:
310-FXO-LC726-75
Step5Bar-code shipping tag
FXO-LC726-75
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    75MHz
  • Frequency Stability
    25 ppm
  • Max Supply Current
    34mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    7.493mm
  • Width
    5.207mm