  • FXO-LC720-250
FXO-LC720-250
advertisement
Manufacturer No:
FXO-LC720-250
HK JDW NO:
310-FXO-LC720-250
Step5Bar-code shipping tag
FXO-LC720-250
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    250MHz
  • Frequency Stability
    100 ppm
  • Max Supply Current
    44mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    7.493mm
  • Width
    5.207mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Max Operating Temperature
    70°C