  • FXO-LC536-125
FXO-LC536-125
advertisement
Manufacturer No:
FXO-LC536-125
HK JDW NO:
310-FXO-LC536-125
Step5Bar-code shipping tag
FXO-LC536-125
    SMD/SMT
  • Number of Pins
    6
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    125MHz
  • Frequency Stability
    25 ppm
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Max Supply Current
    100mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    5.1562mm
  • Width
    3.3528mm