  • FXO-LC530R-100
FXO-LC530R-100
advertisement
Manufacturer No:
FXO-LC530R-100
HK JDW NO:
310-FXO-LC530R-100
Step5Bar-code shipping tag
FXO-LC530R-100
    SMD/SMT
  • Number of Pins
    6
  • Packaging
    Cut Tape
  • JESD-609 Code
    e4
  • Terminal Finish
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    100MHz
  • Frequency Stability
    100 ppm
  • Max Supply Current
    100mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    5.1562mm
  • Width
    3.3528mm