  • FXO-HC736-98.0304
FXO-HC736-98.0304
advertisement
Manufacturer No:
FXO-HC736-98.0304
HK JDW NO:
310-FXO-HC736-98.0304
Step5Bar-code shipping tag
FXO-HC736-98.0304
    SMD/SMT
  • Number of Pins
    6
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    98.0304MHz
  • Frequency Stability
    25 ppm
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Load Capacitance
    30pF
  • Max Supply Current
    47mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    7.493mm
  • Width
    5.207mm