  • FXO-HC735R-33.25
FXO-HC735R-33.25
advertisement
Manufacturer No:
FXO-HC735R-33.25
HK JDW NO:
310-FXO-HC735R-33.25
Step5Bar-code shipping tag
FXO-HC735R-33.25
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Load Capacitance
    30pF
  • Max Supply Current
    35mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    7.493mm
  • Width
    5.207mm
  • Radiation Hardening
    No
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    33.25MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm