  • FXO-HC735-35.328
FXO-HC735-35.328
advertisement
Manufacturer No:
FXO-HC735-35.328
Manufacturer:
Fox Electronics
HK JDW NO:
310-FXO-HC735-35.328
Package:
SMD/SMT
Step5Bar-code shipping tag
FXO-HC735-35.328
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Number of Pins
    6
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    35.328MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Load Capacitance
    30pF
  • Max Supply Current
    35mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    7.493mm
  • Width
    5.207mm