  • FXO-HC735-32MHZ
FXO-HC735-32MHZ
advertisement
Manufacturer No:
FXO-HC735-32MHZ
Manufacturer:
Fox Electronics
HK JDW NO:
310-FXO-HC735-32MHZ
Package:
SMD/SMT
Step5Bar-code shipping tag
FXO-HC735-32MHZ
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Number of Pins
    6
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    32MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Load Capacitance
    30pF
  • Max Supply Current
    35mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    7.493mm
  • Width
    5.207mm