  • FXO-HC730R-156.25
FXO-HC730R-156.25
advertisement
Manufacturer No:
FXO-HC730R-156.25
HK JDW NO:
310-FXO-HC730R-156.25
Step5Bar-code shipping tag
FXO-HC730R-156.25
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    156.25MHz
  • Frequency Stability
    100 ppm
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Load Capacitance
    15pF
  • Max Supply Current
    55mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    7.493mm
  • Width
    5.207mm