  • FXO-HC730-41.6667
FXO-HC730-41.6667
advertisement
Manufacturer No:
FXO-HC730-41.6667
HK JDW NO:
310-FXO-HC730-41.6667
Step5Bar-code shipping tag
FXO-HC730-41.6667
  • Packaging
    Bulk
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    41.6667MHz
  • Frequency Stability
    100 ppm
  • Max Supply Voltage
    5V
  • Min Supply Voltage
    3.3V
  • Load Capacitance
    15pF
  • Max Supply Current
    35mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    7.493mm
  • Width
    5.207mm