  • FXO-HC526R-58.9824
FXO-HC526R-58.9824
advertisement
Manufacturer No:
FXO-HC526R-58.9824
HK JDW NO:
310-FXO-HC526R-58.9824
Step5Bar-code shipping tag
FXO-HC526R-58.9824
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    58.9824MHz
  • Frequency Stability
    25 ppm
  • Max Supply Current
    29mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    5.1562mm
  • Width
    3.3528mm