  • FXO-HC335-65
FXO-HC335-65
advertisement
Manufacturer No:
FXO-HC335-65
HK JDW NO:
310-FXO-HC335-65
Step5Bar-code shipping tag
FXO-HC335-65
    SMD/SMT
  • Number of Pins
    4
  • Packaging
    Bulk
  • Number of Terminations
    4
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Subcategory
    Other Oscillators
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    65MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Operating Frequency
    65.9MHz
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Load Capacitance
    30pF
  • Max Supply Current
    47mA
  • Height
    990.6μm
  • Length
    3.302mm
  • Width
    2.5908mm