  • FXO-HC335-1.024
FXO-HC335-1.024
advertisement
Manufacturer No:
FXO-HC335-1.024
HK JDW NO:
310-FXO-HC335-1.024
Step5Bar-code shipping tag
FXO-HC335-1.024
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    1.024MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Max Supply Current
    32mA
  • Height
    990.6μm
  • Length
    3.302mm
  • Width
    2.5908mm