  • FX252BS-16.000-T3
FX252BS-16.000-T3
advertisement
Manufacturer No:
FX252BS-16.000-T3
Manufacturer:
Fox Electronics
HK JDW NO:
310-FX252BS-16.000-T3
Package:
Datasheet:
FX252BS-16.000-T3
Description:
Crystal 16MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 90Ohm 4-Pin CSMD T/R