  • FWP-40A14FI
FWP-40A14FI
advertisement
Manufacturer No:
FWP-40A14FI
Manufacturer:
Cooper Bussmann
HK JDW NO:
3283-FWP-40A14FI
Package:
Datasheet:
Description:
Electric Fuse, 40A, 700VAC, 700VDC, 200000A (IR), Inline/holder