  • FVXO-PC73BR-184.32
FVXO-PC73BR-184.32
advertisement
Manufacturer No:
FVXO-PC73BR-184.32
Manufacturer:
Fox Electronics
HK JDW NO:
310-FVXO-PC73BR-184.32
Package:
SMD/SMT
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
FVXO-PC73BR-184.32
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Number of Pins
    6
  • Packaging
    Bulk
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    184.32MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Max Supply Current
    120mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    7.493mm
  • Width
    5.207mm