  • FVXO-PC73B-77.885
FVXO-PC73B-77.885
advertisement
Manufacturer No:
FVXO-PC73B-77.885
HK JDW NO:
310-FVXO-PC73B-77.885
Step5Bar-code shipping tag
FVXO-PC73B-77.885
  • Packaging
    Bulk
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    77.885MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Max Supply Current
    120mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    7.493mm
  • Width
    5.207mm