  • FVXO-PC53BR-16
FVXO-PC53BR-16
advertisement
Manufacturer No:
FVXO-PC53BR-16
HK JDW NO:
310-FVXO-PC53BR-16
Step5Bar-code shipping tag
FVXO-PC53BR-16
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Packaging
    Bulk
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    16MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Max Supply Current
    120mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    5.1562mm
  • Width
    3.3528mm