  • FVXO-LC73B-62.208
FVXO-LC73B-62.208
advertisement
Manufacturer No:
FVXO-LC73B-62.208
HK JDW NO:
310-FVXO-LC73B-62.208
Step5Bar-code shipping tag
FVXO-LC73B-62.208
  • Packaging
    Bulk
  • JESD-609 Code
    e4
  • Terminal Finish
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    62.208MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Max Supply Current
    100mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    7.493mm
  • Width
    5.207mm