  • FVXO-LC73B-250
FVXO-LC73B-250
advertisement
Manufacturer No:
FVXO-LC73B-250
HK JDW NO:
310-FVXO-LC73B-250
Step5Bar-code shipping tag
FVXO-LC73B-250
  • Packaging
    Bulk
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    250MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Max Supply Current
    100mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    7.493mm
  • Width
    5.207mm