  • FVXO-LC52BR-100
FVXO-LC52BR-100
advertisement
Manufacturer No:
FVXO-LC52BR-100
Manufacturer:
Fox Electronics
HK JDW NO:
310-FVXO-LC52BR-100
Package:
SMD/SMT
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
FVXO-LC52BR-100
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • JESD-609 Code
    e4
  • Terminal Finish
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    100MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Max Supply Current
    34mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    5.1562mm
  • Width
    3.3528mm