  • FVXO-HC73BR-100
FVXO-HC73BR-100
advertisement
Manufacturer No:
FVXO-HC73BR-100
HK JDW NO:
310-FVXO-HC73BR-100
Step5Bar-code shipping tag
FVXO-HC73BR-100
  • Packaging
    Cut Tape
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    100MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Physical Dimension
    7.5mm x 5.2mm x 1.4mm
  • Operating Frequency
    100MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    3.465V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    3.135V
  • Max Supply Current
    47mA
  • Output Load
    15 pF
  • Linearity
    10%
  • Control Voltage-Max
    3.3V
  • Height
    1.397mm
  • Length
    7.493mm
  • Width
    5.207mm