  • FVXO-HC73B-43
FVXO-HC73B-43
advertisement
Manufacturer No:
FVXO-HC73B-43
HK JDW NO:
310-FVXO-HC73B-43
Step5Bar-code shipping tag
FVXO-HC73B-43
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    43MHz
  • Max Supply Current
    35mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    7.493mm
  • Width
    5.207mm