  • FVXO-HC73B-30.24
FVXO-HC73B-30.24
advertisement
Manufacturer No:
FVXO-HC73B-30.24
HK JDW NO:
310-FVXO-HC73B-30.24
Step5Bar-code shipping tag
FVXO-HC73B-30.24
    SMD/SMT
  • Number of Pins
    6
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    30.24MHz
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Load Capacitance
    30pF
  • Max Supply Current
    35mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    7.493mm
  • Width
    5.207mm