  • FVXO-HC73B-29.7
FVXO-HC73B-29.7
advertisement
Manufacturer No:
FVXO-HC73B-29.7
HK JDW NO:
310-FVXO-HC73B-29.7
Step5Bar-code shipping tag
FVXO-HC73B-29.7
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    29.7MHz
  • Max Supply Current
    35mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    7.493mm
  • Width
    5.207mm