  • FVXO-HC53BR-35.328
FVXO-HC53BR-35.328
advertisement
Manufacturer No:
FVXO-HC53BR-35.328
HK JDW NO:
310-FVXO-HC53BR-35.328
Step5Bar-code shipping tag
FVXO-HC53BR-35.328
    SMD/SMT
  • Number of Pins
    6
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    35.328MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Max Supply Voltage
    3.465V
  • Min Supply Voltage
    3.135V
  • Load Capacitance
    30pF
  • Max Supply Current
    35mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    5.1562mm
  • Width
    3.3528mm