  • FVXO-HC53BR-155
FVXO-HC53BR-155
advertisement
Manufacturer No:
FVXO-HC53BR-155
HK JDW NO:
310-FVXO-HC53BR-155
Step5Bar-code shipping tag
FVXO-HC53BR-155
    SMD/SMT
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • JESD-609 Code
    e4
  • Terminal Finish
    Gold (Au)
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    155MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Oscillator Type
    HCMOS
  • Max Supply Current
    55mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    5.1562mm
  • Width
    3.3528mm