  • FVXO-HC52BR-49.158
FVXO-HC52BR-49.158
advertisement
Manufacturer No:
FVXO-HC52BR-49.158
HK JDW NO:
310-FVXO-HC52BR-49.158
Step5Bar-code shipping tag
FVXO-HC52BR-49.158
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    49.158MHz
  • Max Supply Current
    25mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    5.1562mm
  • Width
    3.3528mm