  • FV4-3.5-SA-F5P-5
FV4-3.5-SA-F5P-5
advertisement
Manufacturer No:
FV4-3.5-SA-F5P-5
Manufacturer:
Bivar Inc.
HK JDW NO:
100-FV4-3.5-SA-F5P-5
Package:
Datasheet:
Description:
LED Light Pipes Flexible Light Pipe Assembly, 2mm. Fiber Optic Core, Vertical, 5.1mm. Dia. Low Profile Lens, 3.5in. Length Green, 3mm LED, Amber