  • FTLX3813M359
FTLX3813M359
advertisement
Manufacturer No:
FTLX3813M359
HK JDW NO:
291-FTLX3813M359
Package:
Datasheet:
FTLX3813M359
Description:
TXRX DWDM EML 100GHZ APD XFP
Step5Bar-code shipping tag
FTLX3813M359
  • Voltage - Supply
    3.3V 5V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Operating Temperature (Max)
    70°C
  • Body Breadth
    18.35 mm
  • Wavelength
    1530nm
  • Operating Wavelength-Nom
    1530 nm
  • Optical Power Output-Nom
    1.258mW